Catering

Jsme mladý tým lidí, kteří mají rádi kreativní práci, a proto s námi zažijete jedinečnou atmosféru.

Domácí limonády a ostatní nápoje z našich sirupů se hodí pro všechny možné příležitosti. Není nad to užít si jedinečnou atmosféru s tím pravým nápojem. V našem týmu jsou profesionální barmani, kteří dokáži nejenže připravit nápojové menu vám na míru, ale svou osobností dokreslí příjemný prožitek z celé akce. V naší barové výbavě je několik druhů barů, a proto se budeme přesně hodit i na vaši akci. Radost s našimi sirupy jsme rozdávali na gastro festivalech, hudebních koncertech, firemních událostech, svatbách, oslavách nebo komunitních akcích.

Jestliže chystáte událost a nevíte si s ní rady, obraťte se na nás a my vám moc rádi pomůžeme a zajistíme nezapomenutelný zážitek. Jelikož zkušeností na to máme dost.

Svatba

Zajistit skvělé jídlo, pití a udělat váš den i touto cestou výjimečným nás baví. Každá svatba je jiná, každá svatba je výjimečná. Proto ke každé přistupujeme zcela individuálně. Probereme vaši představu o cateringu a vymyslíme to tak, ať na hostinu vy a vaši hosté vzpomínáte ještě dlouho. Jen v tom nejlepším samozřejmě.

Nemáte vůbec představu? Nevadí. Máme bohaté zkušenosti a rádi vše vymyslíme.

Kvalita potravin je pro nás priorita. Maso odebíráme pouze od prověřených farmářů a řezníků. Pečivo si pečeme vlastní a cukrovinky na sladký bar vám taky rádi upečeme. Menu se snažíme sestavit tak, aby odpovídalo sezónnosti. Máme vlastní kuchyni, ve které vše chystáme a na grilu Vulcanus připravujeme nejen skvělé maso. Náš tým zkušených barmanů a profesionální obsluhy se o vás celý den bude starat. Úsměv a profesionální práce je pro nás samozřejmostí.

Bar

Nezapomenutelný zážitek umíme zajistit i v podobě našeho bar cateringu. Domácí limonády a ostatní drinky z našich sirupů osvěží všechny hosty. Není nad to si užít tento den s tím pravým drinkem v ruce. V našem týmu jsou profesionální barmani, kteří vám sestaví nápojové menu na míru a svou osobností dokreslí tento prožitek. Máme ve výbavě několik druhů barů, takže určitě vybereme ten, který se bude hodit právě pro vás. Chuťové zážitky z našich sirupů jsme rozdávali na gastro festivalech, hudebních koncertech, firemních událostech, svatbách, oslavách nebo komunitních akcích.

Firemní akce a oslavy

Vánoční večírek, letní grilovačka nebo večer s firemními partnery? Zvládneme tohle všechno. Náš catering příjemně dokreslí atmosféru těchto akcí a dotáhne je k vaší úplné spokojenosti. Akci vždy připravíme přímo vám na míru tak, aby ladila s vámi nebo firmou. Dojedeme za vámi, ale pokud hledáte i místo na akci, můžeme vše pro vás nachystat na Olomouckých poděbradech s krásným výhledem na přírodní koupaliště.

Půjčovna

Na vaši akci vám rádi zapůjčíme veškerý inventář včetně ohřevných lamp. Podrobnější informace připravujeme. Zatím vám bližší informace sdělíme po emailu nebo telefonu.