Spolupráce

Jsme tu, abychom vám nabídli naše produkty, které ocení každý, kdo hledá kvalitu, originalitu a chutné zážitky. Naše sirupy a pečené čaje jsou vhodné nejen pro gastro podniky, ale také pro obchody, firmy a dokonce i pro svatební dárky. Přečtěte si níže, jak můžete využít naše produkty pro různé příležitosti a co všechno vám můžeme nabídnout. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem, poradenstvím i sestavením nápojového lístku či originálního dárku. Společně uděláme zážitek z našich produktů nezapomenutelný!
Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu obchod@siruparna.cz 

Gastro

Chcete naše produkty do svého podniku? Můžeme vám nabídnout sirupy, které vám pomohou vyčnívat z davu a potěší chuťové pohárky vašich zákazníků. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo sestavením nápojového lístku, jsme tu pro vás.

Obchody

Pokud hledáte něco nového a kvalitního pro svůj obchod, jsme tady pro vás. Nabízíme možnost prodeje sirupů ve vašem obchodě. Spolupráce s námi je velmi jednoduchá. Stačí nám napsat a my vám pošleme více informací a rádi vám poradíme i s výběrem.

Firmy

Sirupy nebo pečené čaje jsou skvělým dárkem pro zaměstnance nebo obchodní partnery s logem vaší firmy. Můžeme vytvořit i dárkovou krabičku. Pokud potřebujete poradit s výběrem, stačí nás kontaktovat. Vše spolu vymyslíme a o vše se postaráme.

Svatby

Hledáte originální dárek pro svatební hosty? U nás si můžete vybrat z malých pečených čajů 65g nebo sirupů 0,1l, kde může být např. logo vaší svatby. Hosti na vás budou myslet po vaší svatbě ještě doma u skvělé limonády nebo u čaje.

Kontaktujte nás

obchod@siruparna.cz